Winyl Gel 360 ml.

Čistiaci gél vinylových platní vyvinutý spoločnosťou Chemists and Collectors. Pre dosiahnutie profesionálneho výsledku sa použite čistiaci film/fólia, ktorý sa dostane do hĺbky drážky a odstráni aj odolné nečistoty.

19,95 

2 na sklade

Popis

Ako to funguje?

Nanesieme gél a miernym tlakom ho vďaka svojej viskozite dostaneme do vnútra drážky. Nechajte ho zaschnúť a z gélu sa stane film pokrývajúci povrch platne. Extrahujte fóliu, nečistoty sa s ňou odstránia. Vaša vinylová platňa bude znieť oveľa lepšie ako predtým.

 

Prečo to používať?

Je rovnako účinný ako vákuový stroj, ale s nižšou cenou. Každá vinylová platňa potrebuje iný druh čistenia v závislosti od druhu nečistôt a požiadaviek používateľa.

Winyl Gel odstraňuje odolnú špinu, nehýbe ňou. Jeho čistiaci systém tiež nevytvára žiadne trenie alebo opotrebovanie na povrchu platne. Zistíte tak, či nepríjemný hluk na pozadí spôsobila nečistota, alebo sa poškodila nesprávnym používaním.

 

Výsledky

Winyl Gel odstraňuje nečistoty a prach, ktoré spôsobujú neočakávané zvuky, cvakanie a pukanie. Odstraňuje nepríjemnú statickú elektrinu nahromadenú na povrchu. Fólia čistí najzložitejšie oblasti, ako sú strany drážok, čím zlepšuje nízke a vysoké frekvencie. Konečným výsledkom je jasný a verný zážitok z počúvania v kvalite High Fidelity.

 

Zloženie

Winyl Gel sa skladá z 2 syntetických polymérov, neiónových povrchovo aktívnych látok, antistatických činidiel, zmáčadiel, čistiacich prostriedkov, konzervačných činidiel a ďalších pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

Všetky jeho komponenty boli navrhnuté a testované tak, aby nemenili vinylový povrch. Môže byť použitý na rovnakom disku znova a znova bez poškodenia.

 

 

 

 

 

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,625 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Winyl Gel 360 ml.”

Stránky Audiosalón používajú cookies. Zotrvaním na týchto stránkach súhlasíte s ich používaním. Viac informácií