Winyl One-Touch Polymer

One-Touch Polymer je dokonalý čistič ihly prenosky. Riešenie je navrhnuté tak, aby poskytoval jednoduchý a efektívný čistiaci proces pre audiofilský zážitok.

27,90 

6 na sklade

Popis

Systém chemického čistenia hrotu ihly prenosky.

Winyl One-Touch obsahuje inovatívny pevný uretánový (PU) polymér, špeciálne navrhnutý tak, aby poskytoval výnimočné čistenie ihiel prenosky gramofónu, aby sa zabezpečil zvuk najvyššej kvality.
Polymér je mäkký a vysoko elastický, so silnými adhéznymi vlastnosťami na odstránenie prachu a mikroskopických nečistôt, čím sa znižuje povrchový hluk a skreslenie pri prehrávaní. Navyše jeho čistiaci systém umožňuje vyčistiť medzeru medzi konzolou a dotykovým perom.
Polymér bol vyvinutý tak, aby zabezpečil, že nezanechá na dotykovom pere žiadne zvyšky, vďaka systému chemického čistenia, bez tekutín.

One-Touch je bezpečný a ľahko použiteľný. Umiestnite prenosku nad polymér, pomaly spúšťajte ramienko, kým sa ihla nezasunie do polyméru, zdvihnite ju. Nečistoty priľnú k povrchu polyméru a ihla zostane čistá.

One-Touch Polymer je umývateľný a opakovane použiteľný. Ak sa povrch polyméru po opakovanom použití silne znečistí, jednoducho ho opláchnite vodou z vodovodu a jemne ho pretrite prstom, aby sa uvoľnila nečistota. Scedíme a necháme vyschnúť. Polymér obnoví svoje čistiace vlastnosti, aby sa mohol znova použiť. Udržiavaním One-Touch v dobrom stave ho budete môcť používať roky s rovnakou účinnosťou ako prvý deň.

  • 100% bezpečné
  • Odstráňte prach a mikroskopické nečistoty
  • Na hrote nenecháva žiadne zvyšky
  • Vyčistite corner-gap medzi cantilever a hrotom
  • Žiadne namáhanie
  • Znížte šum a skreslenie
  • Na tento výrobok poskytuje výrobca záruku 5 rokov pri správnom používaní, čistení a skladovaní. Záruka sa nevzťahuje na možné poškodenie ihly alebo iných prvkov vášho gramofónu v dôsledku nesprávneho používania produktu
  • Cena za kus

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,1 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Winyl One-Touch Polymer”

Stránky Audiosalón používajú cookies. Zotrvaním na týchto stránkach súhlasíte s ich používaním. Viac informácií